Chléb náš vezdejší

 

Tento web je členěn do dvou několika hlavních částí. V horním pásmu najdete 4 buttony, které Vás pozvou ke čtení informací tříděných podle různých hlavních zájmů každého z nás. Někdo z nás totiž přistupuje ke chlebu a ostatnímu pečivu především z ekonomického hlediska. Jiný zase upřednostňuje zdravotní a estetické zájmy... A na všechny může být český chléb a další poctivé pečivo jasnou a moderní odpovědí. 

Levé navigační pásmo je hlavní tematickou páteří celého webu. Představíme Vám zde historii i současnost pekařského řemesla, podíváme se za chlebem do historie i do exotických končin planety, odpovíme si na otázky, vyvrátíme hloupé mýty a módní představy o tom, co je zdravé a co nikoli. Doufáme, že si zde každý z Vás najdete to své. A navíc - těšíme se také na Vaše reakce a názory, i pro ně je na tomto webu velký prostor. 

Třetí důležitou částí webu jsou bannery, které Vás povedou do různých kampaní, které budeme v celé České republice realizovat. První dvě už nyní vidíte. Ta první se jmenuje Fandím našim pekařům. V ní oslovujeme známé osobnosti, a ty nám - poctivé pekařině a kvalitnímu pečivu - vyjadřují svou podporu. V další části bych rádi oslovili i Vás, naše čtenáře... Druhou kampaní bude ta s názvem Tohle Vám nezbaštíme. V té si budeme chtít posvítit na různé neférové a nekalé praktiky některých prodejců a výrobců, kteří se různými marketingovými a prodejními triky snaží ohlupovat veřejnost. A proti tomu chceme mimo jiné bojovat. 

Zkrátka, vítejte na novém webu o českém chlebu a lidech kolem něj. 

Naši pekaři